Enquête Algemene Vergadering 2021

Deze enquête wordt verspreid door het bestuur van de Nederlandse Vereniging van Heidewachtelliefhebbers onder alle deelnemers aan de algemene vergadering (AV) van vrijdag 26 maart jl. We zijn benieuwd naar uw mening over de gang van zaken voorafgaand en tijdens de vergadering en willen deze enquête gebruiken om te weten te komen welke dingen we voor een komende AV kunnen verbeteren of aanpassen. De enquête is anoniem en we zijn benieuwd naar uw mening, dus voel u vrij om te zeggen wat u wilt.

Het invullen van de enquête duurt ongeveer tien minuten. Aan het einde van de enquête heeft u ruimte om, als u dat wilt, uw antwoorden nog extra toe te lichten. Heeft u naar aanleiding van deze enquête vragen op opmerkingen? Dan kunt u altijd contact met ons opnemen via Jan Veldhuis, secretaris.

Bedankt voor uw medewerking!

 

 

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this