Veel regen in Budel en Lochem

Afgelopen zaterdag organiseerde de vereniging twee evenementen, een zweetproef C (samen met de Ned.ver. voor Stabij- en Wetterhounen) nabij Budel en de aanlegtest en fokgeschiktheidskeuring (A & F)in de buurt van Lochem. Bij beide evenementen regen in overvloed. Het regende vrijwel de hele dag en bij vlagen hevig.

De regen in de dagen voorafgaande aan de zweetproef en op de dag zelf maakte de proef extra moeilijk. Helaas heeft niemand de proef gehaald. Ook tijdens de A & F was merkbaar dat de weersomstandigheden het voor de honden op sommige momenten moeilijk maakten. Overigens leed het humeur van mens en dier er niet onder.

Van beide evenementen zal een verslag verschijnen in het verenigingsblad.

Deel dit bericht:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this