Veldwedstrijden en proeven

23 augustus wordt afgetrapt met de najaarsveldwedstrijd Continentaal II Solo in Sint-Annaland.
Vervolgens wordt zaterdag 2 september op de Crobsche Waard nabij Haaften de jaarlijkse SJP ge houden die onze vereniging samen met de Bracco Italiano Club organiseert.
Een paar dagen later, 6 september, wordt in Sint-Annaland een jeugdveldwerkwedstrijd voor staande honden gehouden.Tot slot vindt 23 september de door de vereniging georganiseerde MAP in Putten plaats.Zowel bij de jachthondenproeven als bij de veldwedstrijden zijn toeschouwers van harte welkom. Zodoende kunnen velen genieten van mooi hondenwerk en prestaties van de honden.
Locaties en aanvangstijden van deze wedstrijden en proeven zijn te vinden op onze website en in de agenda op de website van Orweja.

Deel dit bericht:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this