Dit jaar geen bezoekers tijdens aanlegtest en fokgeschiktheidskeuring

In normale tijden is het vanzelfsprekend dat belangstellenden welkom zijn tijdens de aanlegtest. Door de coronapandemie is het helaas nu niet meer vanzelfsprekend. De regels waar wij ons aan moeten houden heeft er toe geleid dat de organisatie de aanlegtest noodgedwongen volledig anders heeft moeten inrichten. Er wordt o.a. een strak tijdschema gehanteerd. Deelnemers wordt ook verzocht direct na de test weer naar huis te gaan. Vanwege de strakke schema’s, de beperkingen, de regels en de controle is besloten om dit jaar geen belangstellenden tijdens de aanlegtest toe te laten.
Dat vinden we erg spijtig en het is geen gemakkelijke beslissing geweest maar wij rekenen op uw begrip.
In de toekomst hopen we weer een aanlegtest te kunnen organiseren waar bezoekers van harte welkom zijn.

Deel dit bericht:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this