Geslaagde aanlegtest en fokgeschiktheidskeuring

Na de regen van vrijdag was het zaterdag een droge dag. Uitstekende omstandigheden voor de aanlegtest en fokgeschiktheidskeuring. De dag verliep in een gemoedelijke en ontspannen sfeer. Deelnemers die tussendoor vragen stelden over uiteenlopende onderwerpen konden worden geholpen met een antwoord, een suggestie of een tip. De keurmeesters vertelden dat ze vandaag mooie kwaliteit heidewachtels hadden gezien,
Kortom een dag waarop in zijn algemeenheid met tevredenheid op terug gekeken kan worden.
Tot slot is een woord van dank op zijn plaats voor organisatie, keurmeesters, medewerkers en baasjes met hun heidewachtel want zonder hen was deze geslaagde dag niet mogelijk geweest!
Nogmaals dank!
Deel dit bericht:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this