Pech op de Nimrod

Pech, door een blessure, gisteren op de Nimrod was oorzaak dat Jos Renne met zijn heidewachtel Cara Mia van Sunderda niet het resultaat hebben gehaald waar op gehoopt werd. Cara is tijdens de Nimrod gewond geraakt aan de tenen en een nagel was afgescheurd. Het is ontzettend jammer dat dit gebeurd is. De dierenarts heeft de verwondingen verzorgd en de verwachting is dat Cara zal herstellen. Ondanks het feit dat er door de blessure bij Cara niet meer inzat dan een achttiende plaats vinden wij dat Jos trots mag zijn over zijn deelname aan de Nimrod, want het is al een grote eer en prestatie om bij de achttien beste jachthonden te eindigen. En niet te vergeten Jos en Cara hebben ons ras bij de Nimrod vertegenwoordigd! We hopen dat de teleurstelling bij Jos over niet al te lange tijd, plaats zal maken voor trots en tevredenheid omdat hij en Cara aan de Nimrod mee hebben mogen doen!

De foto's bij dit bericht zijn gemaakt door Ellen van Leuken.

Deel dit bericht:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this