Algemene Vergadering 2024

Vrijdagavond is de Algemene Vergadering in Woudenberg gehouden. Voor de laatste keer met Cor Bottenheft als voorzitter. Bij acclamatie is Martine Brenkman tot nieuwe voorzitter benoemd. Tevens bij acclamatie is Christel Steggink tot nieuw bestuurslid benoemd en is penningmeester Cees Tilburgs benoemd voor een nieuwe bestuursperiode.
Zoals gebruikelijk zijn tijdens de Algemene Vergadering de verenigingsprijzen uitgereikt.
De Ton Cozijnsentrofee is door voorzitter Cor Bottenheft uitgereikt aan Marjo Hagoort met Lijov II aus der Wolfskammer. Erelid Jan van der Valk reikte de naar hem genoemde prijs uit aan Maurice Coenen met Jagtlystens Dream Jesper. Tot slot reikte Cor Bottenheft de naar hem genoemde prijs uit aan Judith van Dijk met Oya River van Loenerhof.
De nestor van het bestuur Cees Tilburgs sprak Cor kort toe, bedankte hem voor zijn inzet in het afgelopen jaar en bood een smikkelplank en een mand met delicatessen aan. Voor Nora waren bloemen.
Ook dit jaar verliep de vergadering vlot en in een ontspannen sfeer.

Deel dit bericht:
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this